В Київському зоопарку помер слон, яким опікувався Черновецький

Колишні працівники зоопарку вважають, що слона заморили всілякими експерементальними дієтами.

Вранці 26 квітня у Київському зоопарку помер 39-річний азіатський слон Бой, яким опікувався особисто столичний мер Леонід Черновецький. Про це повідомив колишній співробітник комунального підприємства "Київський зоопарк" Сергій Григор'єв.

"Помер слон Бой сьогодні об 11:00", - сказав Григор'єв.

Він не знає причину смерті слона, але припустив, що це сталося через постійні стреси, що їх відчувала тварина у зв'язку з різними дієтами, які їй пропонували, і частою зміною обслуговуючого персоналу.

Колишній заступник директора зоопарку Кирило Трантін теж вважає непродуману дієту найімовірнішою причиною загибелі тварини.

"Заморили тварину. 40 років – нормальний вік для слона. Є слони, що живуть 60 років. Проводили експерименти, саджали його на дієту – все це привело до того, що стан його здоров’я погіршився", - обурився Трантін.

Нагадаємо, у травні 2009 року директор Київського зоопарку Світлана Берзіна повідомила, що слона Боя планують посадити на дієту та навчити самостійно спилювати нігті.

За її словами, дієта слону необхідна не тільки тому, що він надто важкий – 6,5 тонни – як для індійського слона, які важать в умовах дикої природи 3,5-4 тонни, а й через те, що рослинна їжа забезпечить менше наростання нігтьової тканини на ногах тварини.

У грудні 2009 року КП "Київський зоопарк" заявило, що вважає схуднення азіатського слона на кличку Бой на 2 тонни до 4,5 тонн корисним для його здоров'я. Зоопарк тоді зазначав, що поширена деякими ЗМІ інформація, що слон виснажений дієтою і голодує, не відповідає дійсності.

Ще раніше – 26 грудня 2008 року - чиновники столичної мерії у зв’язку з фінансовою кризою та з метою надання підтримки Київському зоопарку вирішили взяти собі під опіку тварин. Зокрема, мер Леонід Черновецький взявся опікуватися слоном.

Читайте також:

У Київському зоопарку самець зебри помер від вигляду двох самок

У Київському зоопарку помер амурський тигр Іван

У зоопарку Луцька через морози загинули п'ять тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: