Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві порахували зекономлену в "Годину Землі" електроенергію

Обсяг електроенергії для споживання 6000 квартир зекономили в рамках міжнародної акції відмови від світла "Година Землі", яка триває 60 хвилин.

"Київтеплоенерго" зекономило 40 мегават електроенергії, рівно на годину вимкнувши освітлення основних урядових будівель та архітектурних пам’ятків міста у рамках всесвітньої акції "Година Землі" 30 березня, повідомляє прес-служба комунального підприємства.

Освітлення вимкнули у Київській міській раді, Міністерстві закордонних справ, на монументі Батьківщина-Мати, дзвіницях Києво-Печерської лаври, Михайлівського монастиря і Софійського собору. В результаті було збережено енергії потужністю однієї сонячної електростанції, яка може освітити 6000 міських квартир. Уточнюється, що світло було вимкнено на тих об’єктах, де це не перешкоджало виконанню службових обов’язків і технологічному процесу роботи обладнання.Традиційно до цієї природоохоронної акції приєдналися десятки інших міст і містечок України. 

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року Київська міська держадміністрація заявила про намір реконструювати та модернізувати інфраструктуру компанії "Київтеплоенерго". В рамках домовленостей з міжнародними організаціями планується залучити 100 мільйонів гривень інвестицій для проведення модернізації мереж теплоенергії у столиці, зокрема, оновлення, заміну і реконструкцію інфраструктури.

ВідеоУ дію вступив перший етап енергетичної реформи

Тарифи на електрику для населення не зросли. Втім із нового року українці уже платять за дорожче світло. Адже для багатьох підприємств воно вкотре здорожчало. І як наслідок - здорожчала їхня продукція. Втім, експерти кажуть - нині мова йде лише про кілька відсотків до тарифу. А от уже влітку українців може чекати новий неприємний сюрприз.  

У дію вступив перший етап енергетичної реформи

Залиште свій коментар

Вибір редакції