В клініці "Новій зір" вперше в Україні упроваджена унікальна методика лазерної корекції зору!

Розроблений і упроваджений в світову практику новий, "золотий" стандарт рефракційної хірургії – Super Lasik Thin Flap (Супер ЛАСИК з ультратонким клаптиком). Ця методика відрізняється найвищим рівнем безпеки лікування та дозволяє значно розширити спектр застосування лазерної корекції зору!

Лазерна корекція – дуже популярна в світі методика відновлення зору. Завдяки своїй ефективності і безпеці вона набула значного поширення і сьогодні застосовується в 53-х країнах світу. Щороку понад 1 млн. людей позбавляються від необхідності оптичної корекції (окулярів і контактних лінз) саме у такий спосіб.

Удосконалюючи методику з 1989 року, постійно обговорюючи її результати і упроваджуючи нові технології, провідним офтальмологам світу вдалося розробити новий "золотий" стандарт рефракційної хірургії – Super Lasik Thin Flap (Супер ЛАСИК з ультратонким клаптиком).

Також як і будь-який інший метод лазерної корекції, технологія Super Lasik Thin Flap заснована на дії лазера на рогівку людського ока. Промінь лазера з винятковою точністю випарює дуже тонкий шар рогівки, змінюючи її кривизну. Це дозволяє змінити заломлення світла в оці, сфокусувати його прямо на сітківку і отримати чітке зображення предметів на різних відстанях.

Специфіка методу корекції така, що перед лазерною дією формується і відділяється клаптик рогівки. Принципова відмінність нової методики і її головна перевага: можливості формування ультратонкого клаптика. Якщо при звичайній методиці його товщина складає 130-140 мікрон, то технологія Super Lasik Thin Flap дозволяє досягнути товщини 100-110 мікрон. Фактично це економія 20-30% каркаса рогівки ока.

Що це дає пацієнтові?

- Підвищення передбачуваності результату корекції до 95%. Тобто ще до операції ви зможете дізнатися про її результат, а технологія Super Lasik Thin Flap гарантує досягнення цього результату.

- Максимально безпечна дія на каркас рогівки під час формування клаптика рогівки.

- Можливість провести випарювання тканини рогівки в її верхніх шарах, таким чином, зберігши більшу кількість тканини рогівки. Завдяки цьому процес відновлення зору прискорюється і протікає швидше, в середньому, на 20%.

- Відновлення не лише високої гостроти зору, але і його високої якості: чіткості, яскравості, контрастності. Спостерігаються не поодинокі випадки здобуття гостроти зору понад 100%.

- Зниження ризику можливих віддалених порушень цілісності каркаса рогівки.

Крім того, методика Super Lasik Thin Flap істотно розширює показання щодо проведення лазерної корекції зору. Людям, яким раніше відмовляли в проведенні цієї процедури (унаслідок дуже тонкої рогівки або високого ступеню міопії) тепер можна допомогти!

Вже сьогодні ця сучасна методика доступна в офтальмологічних клініках всеукраїнської мережі „Новій зір”. Лікарі цієї клініки першими в Україні в 1999 році виконали лазерну корекцію зору, а тепер першими в Україні упровадили в свою практику Super Lasik Thin Flap (http://www.zir.com.ua/uslug/lazernaja_korrektsija_zrenija/#6).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: