В КМДА змінили дев'ять керівників мерії

У КМДА відбулися кадрові зміни: дев'ять структурних підрозділів Київської адміністрації отримали нових керівників.

Дев'ять структурних підрозділів Київської адміністрації отримали нових керівників. Про це під час наради у понеділок заявив в. о. голови КМДА Олександр Попов, повідомляє прес-служба мерії.

Так, начальником Головного управління транспорту та зв'язку призначено Євгенія Водовозова, який з 2006 року працював директором департаменту транспорту та зв'язку Харківської міськради.

Начальником Головного управління освіти і науки стала Віра Горюнова, яка до того була першим заступником начальника Головного управління світи і науки.

Сергія Даниловича призначено на посаду начальника Головного управління капітального будівництва Києва. Попередній керівник управління Віктор Черній обійняв посаду першого заступника начальника Головного управління.

Начальником Головного управління економіки та інвестицій призначено Ігоря Довбаня. Він у 2009 році працював у Міністерстві навколишнього природного середовища на посаді начальника управління стратегічного планування та економіки природокористування, а з жовтня 2009 до цього часу працював заступником директора Національного агентства з іноземних інвестицій та розвитку.

Управління преси та інформації очолила Оксана Збітнєва, яка раніше працювала заступником директора із зв'язків з громадськістю Агентства розвитку житлово-комунального господарства, а з липня 2010 року - виконувала обов'язки керівника управління преси та інформації КМДА.

Головне управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю очолила Марина Хонда, яка з 2008 року працювала начальником юридичного управління ТОВ "Концерн Київпідземшляхбуд".

Начальником Головного управління праці та соціального захисту населення призначена Тетяна Костюренко, яка раніше очолювала Головне управління соціального захисту населення.

Начальником Головного фінансового управління став Володимир Репік, який з 1999 до 2009 року працював у системі Міністерства фінансів, а з 2009 року до останнього часу - директором фінансово-адміністративного департаменту Міністерства ЖКГ.

Також Попов представив нового начальника Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища - головного архітектора Києва Сергія Целовальника та першого заступника начальника Головного управління контролю за благоустроєм Києва Сергія Рюмшина.

За словами в.о. голови КМДА, наразі в мерії продовжуються конкурси на заміщення вакантних посад і незабаром будуть нові призначення.

Читайте також:

Попов подбає про розвиток Києва до 2025 року

СБУ обшукала Головне управління економіки київської мерії

Двох чиновників Черновецького спіймали на розтраті 2,5 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: