В Компартії розповіли, чому не розірвали союз з Партією регіонів

Як зазначили в Компартії, найбільше агітують за вихід КПУ з коаліції ті, хто хоче зайняти їх місце.

Комуністи прийняли рішення залишитися в парламентській більшості, тому що їх вихід можна було б розцінити, як втечу. Про це в коментарі для TSN.ua заявив народний депутат від КПУ Георгій Крючков.

За його словами, перш, ніж йти на такі радикальні кроки, треба добре зважити всі плюси і мінуси.

Крім того, як відзначив парламентар, найбільше агітують за вихід КПУ з коаліції ті, хто хоче зайняти їх місце. "Залишається відкритим і питання про те, хто і чому сьогодні так сильно агітує за те, щоб партія вийшла з більшості... А агітують такі як Жванія (позафракційний нардеп Давид Жванія - ред.), "тушки" та інші для того, щоб зайняти місце комуністів, витіснивши їх з більшості і політичного процесу", - відзначив він.

Більше того, на думку депутата, перебуваючи в парламентській більшості, Компартія займає активну опозиційну позицію. "І якщо партія сама вийде з більшості, то по суті це буде втеча", - підкреслив він.

Нагадаємо, в КПУ неодноразово заявляли про можливість виходу з парламентської більшості у зв'язку з розбіжностями з партією влади по ключових соціально-економічних питаннях.

Зокрема, народний депутат від КПУ Олександр Голуб допускав вихід партії з парламентської більшості у зв'язку з рішенням Конституційного суду України про невідповідність Основному закону норми про використання червоних прапорів на 9 травня.

Читайте також:

Комуністи знову висловили довіру Симоненку

Ляшко побився з комуністами через червоні прапори (відео)

Комуністи минулого року заробили 22 мільйони

Комуністи розірвуть союз з Партією регіонів через "курс Ющенка"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: