Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Криму для забезпечення явки на виборах вдаються до шантажу та погроз – Чубаров

За словами лідера Меджлісу, окупаційна влада хоче на півострові вищої явки, ніж в середньому по Росії.

Для забезпечення явки на виборах президента Росії в окупованому Криму вдаються до неприйнятних методів. Про це заявив лідер Меджлісу Рефат Чубаров в інтерв'ю "Голосу Америки".

"За даними, які ми отримуємо, окупаційна влада в Криму мобілізує все для того, щоб забезпечити високий рівень явки людей на незаконні вибори. Особлива увага приділяється кримськотатарській частині електорату, і таке відчуття, що в цей раз окупанти хочуть відігратися за тотальну неучасть кримських татар в імітованому "референдумі" 2014 року", - розповів Чубаров.

Так, спецслужби вдаються до погроз релігійним діячам, аби ті налаштовували громаду.

"Влада чинить тиск на всі сегменти кримськотатарського громадського і соціального життя: викликають в ФСБ імамів, деяких з них, тих, хто демонстрував відмінність своєї позиції від позиції духовного управління мусульман Росії, акуратно попереджають, що вони можуть бути відлучені від своїх громад, і їм буде взагалі заборонено займатися релігійним просвітництвом", - зазначив голова Меджлісу.

В Кримському індустріально-педагогічному університеті керівництво шантажує студентів, погрожуючи їм проблемами у навчанні, якщо ті не проголосують.

"Такий же тиск відчувають вчителі, які зараз складають списки дітей та їх батьків, проводять з ними бесіди. Рекрутують людей для участі у виборах і через кримськотатарських підприємців ... Для Путіна і його оточення дуже важливо, щоб в Криму була не просто продемонстрована явка, а така явка, ступінь якої був би набагато вищий, ніж у Росії, в тому числі і серед кримських татар", - вважає Чубаров.

Нагадаємо, вибори президента Росії відбудуться 18 березня цього року – у день, коли після так званого референдуму Путін "приєднав" Крим до РФ. Європарламент заявив, що спостерігати за цими виборами не буде і жодним чином не коментуватиме ані виборчий процес, ані його результати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції