В Криму до списків виборців записали російських військовослужбовців

За рахунок додавання неіснуючих будинків та російських військових частин у Криму чисельність виборців була збільшена на 20-30 тисяч осіб.

Окружна виборча комісія №10 в Криму скасувала неправомірне збільшення виборців за рахунок російських військових частин на вимогу Української народної партії.

За словами Віктора Ільницького, члена ОВК територіального виборчого округу №10 від кандидата в президенти Юрія Костенка, в ОВК №10, що включає Сімферопольський, Бахчисарайський райони та місто Бахчисарай, намагалися приписати зайву кількість виборців у деяких виборчих дільницях за рахунок додавання неіснуючих будинків та російських військових частин.

Зокрема, він зазначив, що комісія 12 грудня прийняла рішення про внесення змін в межі затверджених дільниць.

За словами Ільницького, "згідно з даним рішенням комісії, чисельність виборців була збільшена на 20-30 тисяч осіб, а це приблизно 12-16% від загальної чисельності виборців на ТВО №10".

"Зміни, внесені протоколом №5 від 12 грудня, не співпадали з даними в поданнях, які були надані виконкомами", - сказав представник УНП. Також, за його словами, "чисельність виборців намагалися збільшити за рахунок російських військових частин, розташованих в селищі Гвардійському Сімферопольського району".

"Зараз подання виконкомів сільських та селищних рад по ТВО №10 виправлені, завдяки чому дані уточено, і порушення скасовано", - підсумував Ільницький.

Читайте також:

Тимошенко: мої юристи зможуть опротестувати результати виборів

В Криму Ющенка зустріли лозунгами "Ні помаранчевим провокаторам"

Крим буде самостійно вирішувати, коли проводити вибори

Кримські отамани підтримали на виборах "почесну козачку" Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: