В Криму командир "здав в оренду" солдат за 200 гривень

Командир військової частини під Ялтою відправив солдат на виконання робіт для цивільної особи, отримавши за це 200 гривень.

Командир військової частини під Ялтою отримав 200 гривень за відправлення кількох солдат на різні роботи до цивільної особи.

Кримське територіальне управління Військової служби правопорядку Міністерства оборони перевіряє інформацію про використання на господарських роботах цивільної особи двох військовослужбовців строкової служби однієї з військових частин Повітряних сил ЗС, дислокованої біля Ялти.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

Відповідна інформація надійшла до територіального управління ВПС 27 вересня.

Для її перевірки на територію військової частини в той же день виїхала оперативна група на чолі із заступником начальника Кримського територіального управління ВПС з виховної роботи підполковником Олексієм Аврамченком.

В ході роботи оперативної групи було встановлено факт передачі 200 гривень командиру військової частини взамін на виділення військовослужбовців для завантаження і розвантаження цегли для цивільної особи.

Наразі складено протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією.

Раніше ТСН.ua повідомляв, що в українській армії процвітає солдатська проституція: за 500 гривень за наказом командира військової частини солдат виконуватиме будь-які забаганки клієнта.

Читайте також:

В українській армії процвітає солдатська проституція

Австралія пустила жінок служити у бойових частинах і спецвійськах

Міноборони масово розпродає військове майно

У США геям і лесбіянкам дозволили служити в армії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: