В Криму козаки побили татарського журналіста

Громадський діяч та журналіст Айдер Муждаба заявив, що його побили проросійські козаки. За те, що він розмовляв з ними українською.

На вихідних група козаків у Бахчисараї побила редактора Інтернет-видання "Медіа-Крим" Айдера Муждабу. За його словами, в міліції відмовилися прийняти заяву про цей напад.

Як розповів постраждалий, він разом з чотирма учнями українського класу, де раніше викладав, прогулювався околицями міста, повідомляє Радіо Свобода.

В районі печерного міста Чуфут-Кале Муждаба вирішив підняти дітей на плато, але їх наздогнали двоє козаків і заборонили йти далі. Коли ж він продовжив розмову з козаками українською мовою, то отримав кілька ударів в обличчя.

Дільничний міліціонер, до якого звернувся постраждалий, вибачився, але заявив, що нічого зробити не може, тому що Свято-Успенський монастир "уклав угоду з козацтвом, і козаки зараз опікуються правопорядком, разом з міліцією, за згоди місцевої влади", повідомив Муждаба.

Раніше, після того, як кримська влада передала монастиреві колишні землі мусульманських громад, в Бахчисараї виникали зіткнення між кримськими татарами і проросійськими козаками.

Читайте також:

Міліція покриває "мажорів", які жорстоко побили чоловіка

Лідер Меджлісу розповів, скільки земель в Криму захопили татари

Грач об’єднав кримських лівих у блок імені себе

Кримські татари хочуть свою автономію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: