Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Криму не задоволені окупаційною владою - українська розвідка

На півострові зростає невдоволення місцевою владою через проблеми з електропостачанням

В Криму ростуть протестні настрої. На півострові все частіше з'являється проукраїнська символіка. Про це під час прес-конференції заявив глава Головного управління розвідки Міністерства оборони України Максим Скибицький, пише "Крим. Реалії".

Він підкреслив, що головними причинами невдоволення населення півострова окупаційною владою є проблеми з електро- та водопостачанням.

"Залишається невирішеною проблема з електро - та водопостачанням, знижується заробітна плата працівникам бюджетної сфери, а також підвищується вартість життя в окупованому Криму. Така ситуація призводить до зростання протестних настроїв серед місцевого населення і невдоволення діяльністю місцевої влади. Свідченням цього є поява в населених пунктах Криму написів та української символіки з вимогами повернути Крим до складу України", - заявив Скибицький.

Нагадаємо, на півострові "міністерство освіти, науки і молоді" оголосило конкурс проектів у сфері "патріотичного" виховання молоді.

Переможці "патріотичного" конкурсу отримають грошові винагороди на реалізацію проектів у розмірі від 50 до 250 тисяч рублів (для фізичних осіб) і від 100 до 500 тисяч (для юридичних осіб).

При цьому у Москві побоюються дестабілізації суспільно-політичних обставин в "російському" Криму. У РФ вважають, що Україна готує на кордоні з Кримом "воєнізовані формування націоналістів"

Залиште свій коментар

Вибір редакції