В Криму подвоїлась кількість людей, які вважають Україну батьківщиною

Загрозу протистояння між різними регіонами України вважає реальною 17,9%, при тому, що загрозу з боку США і української влади бачать по 13% постійних мешканців Криму.

Сприйняття України в якості батьківщини в Автономній Республіці Крим з 2008 по 2011 рік збільшилося на 32% - до 71,3%. В середньому по країні цей показник складає 93%.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова спільно з Фондом Фрідріха Науманна в Україні.

Відрізняється в Криму від загальноукраїнських показників і сприйняття НАТО: загрозу з боку альянсу відчуває 51% мешканців, тоді як в цілому по країні цей показник - 20,6%. Велику загрозу кримчани відчувають тільки від міжнародного тероризму - 59%.

Загрозу протистояння між різними регіонами України вважає реальною 17,9%, при тому, що загрозу з боку США і української влади бачать по 13% постійних мешканців Криму.

При цьому, з 2008 по 2011 рік більш ніж вдвічі - з 24,4% до 10,2% - зменшилась, на думку кримчан, вірогідність гострого міжнародного конфлікту.

Нагадаємо, згідно з Всеукраїнським переписом населення, що проводився у 2001 році, лише 65,17% жителів в Автономної Республіки Крим народилися в нинішніх кордонах України, тоді як в середньому по Україні цей показник складає 88,95%.

Крім того, згідно з тим самим переписом, в автономії найнижчий з усіх регіонів України відсоток людей, які постійно проживають на нинішньому місці свого проживання все життя, - 39,4%. В цілому по Україні цей показник складає 62,5%.

Читайте також:

Кримчани вийшли під червоними прапорами вимагати відновлення СРСР

Кримчан, які вимагали приєднати півострів до Росії, засудили до 3 років тюрми умовно

БЮТ: сьогодні існує загроза війни з Росією в Криму

Wikileaks: Росія може спровокувати заворушення в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: