В Криму відмовились показувати відеоролик із рекламою "Русского схода"

У Криму канали не стали демонструвати ролик російської громади, що містив заклики зібратися в центрі Сімферополя і "стати на смертний бій із фашистською ордою".

У Криму місцеві телеканали відмовилися транслювати відеоролик із закликом прийти на "Русский сход" у центрі Сімферополя. Про це повідомили представники російських організацій автономії.

Ролик, який відмовилися показати на кримському телебаченні, містить кінохроніку часів Великої вітчизняної війни із закликом до громадян "вставати на смертний бій з фашистською ордою" та кадри із фільму "Олександр Невський".

"19 числа ми плануємо провести масштабний захід, "Русский сход" на площі Леніна (в Сімферополі - ред.). На жаль, нам перекривають можливість розміщення інформації щодо цього заходу. На кількох телеканалах Криму нам прямо не відмовили, але в м'якій формі дали зрозуміти, що не дадуть можливості розмістити ролик про захід. Нам "замилюють" очі, заявляючи, що немає письмового дозволу. На наш погляд, відмова розміщувати нашу інформацію полягає в тому, що ми представляємо серйозну конкуренцію кримській владі", - сказав один із організаторів акції, співголова руху "Російська єдність" Сергій Аксьонов.

Втім, він пообіцяв, що "захід відбудеться в будь-якому разі". "Нам вдалося зробити те, чого так чекали росіяни Криму - об'єднання розрізнених російських організацій республіки в єдиний потужний кулак. Українські націоналісти загрожують нам провокаціями, а владі - репресіями. Але ми не боїмося. Ми на своїй землі, і нас більшість", - також наголосив Аксьонов.

"Ми подолаємо цей бар'єр за рахунок листовочної кампанії, інформації в газетах, за допомогою роботи регіональних організацій", - у свою чергу, заявив співголова "Російської єдності", депутат кримського парламенту Сергій Цеков.

"Власники телеканалів, що представляють різні партії України, бояться конкуренції, і в цьому - головна причина, чому нам вставляють палиці в колеса", - підкреслив він.

"Відносно власників телекомпаній, які порушують Конституцію і законодавство про ЗМІ, надають нерівні можливості, вводять цензуру, буде вжито заходів судового реагування. Ми будемо домагатися штрафних санкцій, аж до відкликання ліцензій на мовлення", - у свою чергу пообіцяв Аксьонов.

Нагадаємо, 4 листопада севастопольська міліція не дозволила провести в місті святкову ходу на честь російського свята - Дня народної єдності.

Через карантин, оголошений тоді у зв'язку з епідемією грипу, проросійським активістам не дозволили провести акцію, через що вони звинуватили владу в утисках.

Читайте також:

Міліція Севастополя розігнала мітинг на честь "Дня єдності Росії"

У Сімферополі провели "жалобний марш" з нагоди входження Криму до України

Затулін: Україні нічим захистити Крим від Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: