Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В лікарні Луцька помер хлопчик, який отримав важкі опіки у льоху будинка

Ще одна дитина у критичному стані.

В лікарні Луцька помер 3-річний хлопчик, який ще з двома дітьми зазнав 70 відсотків опіків у пожежі минулого тижня, йдеться у ТСН.16:45.

Зараз лікарі борються за життя п'ятирічного та чотирирічного хлопчиків. Стан старшої дитини - стабільно тяжкий. Друга - в критичному стані.

"У найстаршої дитини стан уже стабільно важкий. Показники стабільні. Зараз дитина взята в операційну. Для видалення мертвої шкіри. Будемо пробувати підсаджувати свинячу шкіру. У меншого Богдана стан критичний", - прокоментував генеральний директор Волинського обласного дитячого територіального об’єднання Сергій Ляшенко.

На лікування йде більше 100 тисяч гривень щоденно. Медикаменти та донорська кров є, кажуть лікарі. Щодня вони проводять консиліуми зі своїми столичними колегами. За тиждень стане зрозуміло, чи можна транспортувати дітей до Києва.

Нагадаємо, троє сусідських хлопчиків обгоріли у льоху. Діти, ймовірно, бавилися сірниками. Батьки одразу прибігли на їхній крик, але діти зазнали серйозних травм. 

ВідеоВ лікарні Луцька помер хлопчик, який отримав 70% опіків у пожежі минулого тижня

Зараз лікарі борються за життя 5-річного та 4-річного хлопчиків. Стан старшої дитини стабільно тяжкий, друга – в критичному стані. Троє хлопчиків обгоріли у погребі. Медикаменти та донорська кров є, кажуть лікарі. Щодня вони проводять консиліуми зі своїми столичними колегами.

В лікарні Луцька помер хлопчик, який отримав 70% опіків у пожежі минулого тижня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції