В лікарні померла дівчинка, яка впала в кому після отруєння в дитячому таборі на Київщині

В лікарні померла дівчинка, яка впала в кому після отруєння в дитячому таборі на Київщині

За життя дитини боролися кілька місяців

8-річна дівчинка Марго, яку у важкому стані госпіталізували з дитячого табору "Славутич" на Київщині, і яка з липня перебувала в комі, померла в лікарні "Охматдиту". 

Про це ТСН повідомили у лікувальному закладі.

Дівчинку з ознаками розладу травлення, загальною слабкістю, блювотою до лікарні ввечері 2 липня привезла мама.

"Потім у дитинки різко погіршився стан уже під час огляду лікарями, вона знепритомніла, а десь близько 20:40 у неї почалися судоми. Її перевели до реанімаційного відділення, підключили до апарату штучної вентиляції легень. Викликали реанімаційну бригаду, вона приїхала о 5 ранку 3 липня. На цей момент дівчина мала серцеву і легеневу недостатність і перебувала у комі другого ступеню", - наголосив очільник КОДА. 

Відео Батьки дівчинки, яка отруїлася у таборі "Славутич" і перебуває у комі, вимагають покарати винних

Два тижні у комі без жодних покращень. Восьмирічна Марго, найважча з дітей, що отруїлися у таборі "Славутич", пережила складну операцію на головному мозку і лікарі нині утримуються від прогнозів щодо її стану. Батьки дівчинки сьогодні вперше погодилися зустрітися з журналістами. Кажуть, вже готують судовий позов до табору, матеріальних відшкодувань не просять, вимагають лише покарати винних.

Батьки дівчинки, яка отруїлася у таборі "Славутич" і перебуває у комі, вимагають покарати винних

Нагадаємо, на початку липня у 12 дітей в таборі "Славутич" на Київщині діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Всі вони є вихованцями спортивної школи Дерюгіних, які прибули, щоб готуватися до змагань. Причиною отруєння, припускають, був йогурт, який вихованцям видали викладачі. Стан інших дітей покращився за кілька днів після лікування. 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів