В лікарнях немає місць навіть в коридорах: в Миколаєві надскладна ситуація з коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
671
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В лікарнях немає місць навіть в коридорах: в Миколаєві надскладна ситуація з коронавірусом

Фото: УНІАН

Хворі почали складніше переносити хворобу.

У Миколаєві склалась надзвичайна ситуація з коронавірусом: за добу від інфекції помирає до 10 осіб, а в лікарнях місця закінчилися вже навіть у коридорах.

Про це повідомив мер міста Олександр Сенкевич.

"Це відео не додасть вам гарного настрою, але воно повністю відображає реальний стан справ у наших ковідних госпіталях. Подивіться уважно, особливо ті, хто скептично ставиться до існування коронавірусу. Так виглядають наразі перша, третя та п’ята міські лікарні, куди направляють пацієнтів з COVID-19", - написав він.

За словами мера, щодня у місті реєструють приблизно 200 випадків захворювання. "У середньому за добу від коронавірусу у Миколаєві помирає до 10 осіб. Тяжкість перебігу хвороби зросла. Завантаженість лікарень критична. Нам бракує медиків, а місць для пацієнтів не вистачає навіть у коридорах. Якщо кожен із нас не буде суворо дотримуватися правил карантину, ситуація погіршуватиметься й надалі", - сказав він.

Нагадаємо, в Україні зафіксували рекорд захворюваності на COVID-19 серед дітей. Найчастіше вони переносять COVID-19 у легкій формі та залишаються носіями хвороби.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація