В Луганську скоєно напад на штаб-квартиру Тягнибока

В луганському осередку "Свободи" напад пов’язують напад з початком акції "Стоп корупція", яку організація проводить на Луганщині.

Пізно ввечері 11 листопада в Луганську було скоєно напад на офіс обласного осередку Всеукраїнського об’єднання "Свобода", в якому розміщено передвиборчий штаб кандидата на пост президента України Олега Тягнибока.

Як повідомляє прес-служба ВО "Свобода", невідомі зловмисники камінням закидали вікна офісного приміщення обласної партійної організації "Свободи".

В луганському осередку "Свободи" напад пов’язують напад з початком акції "Стоп корупція", яку організація проводить на Луганщині. "Метою акції є висвітлення у засобах масової інформації корупційних схем нечистих на руку чиновників та звернення голови луганської "Свободи" Дмитра Снєгирьова до президента України з вимогою звільнення з посади заступника голови Станично-Луганського району Павла Орлова, як представника "Всевеликого войска донского", - зазначили у прес-службі.

Також у ВО "Свобода" вважають, що політичних опонентів дуже дратує та нервує принципова позиція лідера луганської "Свободи" Снєгірьова стосовно захисту національних інтересів на теренах "русифікованої Луганської області".

"Я давно звик до тиску і сприймаю його як невід’ємну частину свого існування. Жорстка позиція луганської "Свободи" щодо захисту національних інтересів дратує можновладців та викликає шалену агресію та войовничу реакцію з їхнього боку. Мені неодноразово пропонували виїхати за межі Луганської області та припинити політичну діяльність. Політичним опонентам, які вважають, що мене можна залякати, я хотів би повідомити, що я віддав відповідні розпорядження структурам, які відповідають за безпеку членів партії та її керівного складу", - сказав Снєгірьов.

"Зі "Свободою" ніхто, ніколи не розмовляв і не розмовлятиме з позиції сили чи то на Сході, чи то на Заході України. Наша відповідь буде жорстка та адекватна", - наголошує прес-служба "Свободи".

В організації нагадують, що це не єдиний випадок спроби політичного тиску на "Свободу".

Так, у ніч з 30 червня на 1 липня 2009 року офіс "Свободи" було закидано пляшками із запальною сумішшю.

В ніч з 23 на 24 червня 2009 року невідомі зловмисники вчинили хуліганський напад на офіс Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода", обливши його фасад, двері, та стіни відходами нафтопереробки.

Крім того, вчинено напади на білборди ВО "Свобода" в Донецьку, Полтаві, Хмельницькому, Сумах та інших містах.

Читайте також:

Тягнибок збирається перетворити Крим на область

Тягнибок витратить на виборчу кампанію мінімум 10 мільйонів

Тягнибок: Друга Світова була війною за Україну

Тягнибок вимагає зробити річницю створення УПА державним святом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: