В Луганську заборонили оголошувати мера

Луганський окружний адміністративний суд заборонив оголошувати переможця. 7-го листопада комуністи Луганська пікетуватимуть міську виборчу комісію та прокуратуру.

Луганський окружний адміністративний суд своїм рішенням заборонив оприлюднювати результати виборів міського голови Луганська.

Про це повідомив народний депутат, кандидат на посаду міського голови Луганська від КПУ Спиридон Кілінкаров.

За його словами, призупинено провадження по кримінальній справі про фальсифікацію виборів у 3-х дільницях Жовтневого виборчого округу.

Цим скористалася Луганська міська виборча комісія і оголосила результати виборів в одномандатному виборчому окрузі з виборів Луганського міського голови.

Згідно протоколу, мером Луганська обрано Сергія Кравченка - члена Партії регіонів, за нього проголосувало 48138 виборців. Його перевага над кандидатом від КПУ Кілінкаровим - 21 голос. За нього проголосували 48 117 виборців.

"Такий маленький розрив у 21 голос свідчить про демократичність виборів і жорстку конкуренцію між кандидатами", - так прокоментував результати голова Луганської міської виборчої комісії Олександр Фомберг.

Кілінкаров також повідомив, що у прокураторі Жовтневого району, яка порушувала кримінальну справу, відмовляються перераховувати вилучені бюлетені.

У зв'язку з цим 7-го листопада комуністи Луганська пікетуватимуть міську виборчу комісію та прокуратуру.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

На виборах мера Луганська з відривом у 21 голос переміг регіонал

Суд дозволив оголосити Кернеса мером Харкова

Регіонал Костусєв офіційно оголошений мером Одеси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: