В Луганську зняли сітілайти через зображення депутата від БЮТ

20 сітілайтів, на яких рекламувалося видання з депутатом Наталею Королевською на обкладинці, зняли через "технічні причини".

У Луганську було знято 20 сітілайтів з рекламою всеукраїнського тижневика "Коментарі:".

Про це повідомив головний редактор видання Вадим Денисенко під час "круглого столу" "Програма уряду Миколи Азарова: профанація або план виходу з кризи?" в Києві.

"Це не перший випадок, коли знімають наші сітілайти. Проте до цього ми зустрічалися з цим здебільшого в Києві – зокрема, коли на обкладинці з’явився мер міста (Леонід Черновецький), – сказав Денисенко. – Цього разу на обкладинці не було жодних політичних закликів або ж розповідей про погану владу чи опозицію: на ній було винесено анонс інтерв’ю Наталії Королевської на економічну тематику".

За словами головного редактора тижневика, "такі дії оператор пояснив технічними причинами", що виникли водночас у всіх 20 сітілайтів. "Загалом, ситуація з оператором зрозуміла: очевидно, без вказівки зверху (в даному випадку – без Луганського міськвиконкому) рекламу ніхто б не зняв".

За словами Денисенка, "Коментарі:" змушені були звернутися до іншого оператора для продовження кампанії з просування газети.

Нагадаємо, міська влада Луганська контролюється Партією регіонів. Зокрема, міський голова Сергій Кравченко – член ПР. Також більшість у міській раді – 61 депутат із 76 – належить "регіоналам".

Читайте також:

У Луганську з'явилися білборди з Леніним

За фактом псування білбордів Тимошенко заведено кримінальну справу

До візиту Тимошенко до Львова, у місті заклеїли всю рекламу Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: