В Макіївці звільнили 7 тисяч працівників металургійного заводу

З 9 тисяч працівників на металургійному заводі Макіївки залишилося дві тисячі.

Український металург
УНІАН
На Макіївському металургійному заводі з 9 тисяч працівників звільнили 7 тисяч, повідомив перший заступник голови Конфедерації незалежних профспілок України Анатолій Акомочкін.

"Тому зараз центри зайнятості в Макіївці не можуть впоратися з напливом безробітних. У цьому місті з населенням 400 тисяч людей є тільки шахтарі і металурги", - зазначив він.

У свою чергу, в прес-службі Макіївського метзаводу повідомили, що на підприємстві в грудні 2008 року була проведена конференція трудового колективу, на якій була затверджена програма додаткових заходів із соціального захисту. Відповідно до неї працівникам було запропоновано написати заяви про звільнення за погодженням сторін з одночасним отриманням компенсацій у розмірі до 60 тисяч гривень залежно від трудового стажу. За словами представника прес-служби, відповідну заяву в кінці грудня написали близько 6 тисяч осіб.

"Виплати розпочалися в 20-х числах лютого, і їх планується завершити в першій половині березня", - повідомив він.

При цьому на ММЗ повністю закриваються у зв'язку з нерентабельністю мартенівські і доменні переділи. Разом з тим адміністрація підприємства планує розширення існуючого прокатного переділу. Так, в кінці квітня на заводі планується ввести в експлуатацію новий прокатний стан.

Читайте також:

До кінця року в Україні буде 10 млн. безробітних

Металурги піднімають ціни

Звільнені металурги йдуть працювати в шахти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: