В Миколаєві заборонили фестиваль геїв і лесбіянок

Заходи з пропагування нестандартної секскультури створюють небезпеку громадському порядку, порушують спокій та рівновагу.

 Центральний адміністративний суд Миколаєва виніс ухвалу про заборону в місті культурно-спортивного фестивалю геїв та лесбіянок "Райдужна весна-2009", який мав відбутися з 15 по 17 травня в рамках проекту PRECIS за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

Про це повідомили в Миколаївській асоціації геїв, лесбіянок та бісексуалів "ЛіГА".

Представники організації "ЛіГА" повідомляють, що довкола їхнього офісу склалася "надзвичайна ситуація".

"Працівники офісу піддавалися телефонним погрозам, образам, була зроблена спроба невідомих осіб потрапити в офіс організації. Зараз ми вимушені виставити цілодобову охорону довкола офісу", - заявляють у громадській організації.

За її даними, з позовом про обмеження права на мирні зібрання до суду звернувся виконком Миколаївської міської ради.

"Переважна більшість миколаївців негативно ставиться до нетрадиційної сексуальної культури, тому заходи з її пропагування створюють небезпеку громадському порядку, порушують спокій та суспільну рівновагу, можуть призвести до масових зіткнень та конфліктів", - заявив заступник міського голови Миколаєва Олександр Женжеруха.

Як стверджують в організації, він повідомив, що до міської влади надійшов лист від Миколаївської обласної паланки МГО "Козацтво Запорозьке", у якому зазначається, що даний захід "негативно впливає на моральну та духовну атмосферу в місті, призводить до розбещення дітей і молоді".

У зв’язку з цим Женжеруха заявив, що влада міста вважає можливим проведення фестивалю лише в закритому приміщенні і виступає категорично проти проведення фестивалю на відкритих майданчиках Миколаєва, стверджують в асоціації.

Представники організації "ЛіГА" вважають таку позицію наступом на права громадянина на вільне висловлення поглядів та переконань і звертаються до мерів європейських міст, до європейських громадських організацій і політичних партій, дипломатичних місій із проханням підтримки, оскільки є "явне порушення прав і свобод людини відносно ЛГБТ-співтовариства".

Миколаївська Асоціація геїв, лесбіянок і бісексуалів "ЛіГА" існує близько12 років і є першим в Україні зареєстрованим об’єднанням представників ЛГБТ-спільноти. 

Читайте також:

Бійці "Беркута" відвідали найбільший гей-клуб України

Виборці Каліфорнії проголосували за заборону одностатевих шлюбів

Собчак роздягнеться для секс-меншин

Перуанську поліцію "очистять" від гомосексуалістів та невірних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: