В Міненерго пообіцяли відокремити ГТС від "Нафтогазу" до кінця року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Анбандлінг "Нафтогазу" має завершитися до 26 грудня

У Міністерстві енергетики та захисту довкілля заявили, що остаточне завершення процедури відокремлення з "Нафтогазу" газотранспортної системи України (ред. анбандлінг) має відбутися до 26 грудня 2019 року.

Про це повідомив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель під час презентації пріоритетів роботи міністерства на 2019-2020 роки.

Міністр зазначив, що вже отримано попередню сертифікацю оператора ГТС у національного регулятора

"У п'ятницю (22 листопада) ми отримали попередню сертифікацію оператора ГТС у національного регулятора. Документи вже відправлені до Енергетичного співтовариства ЄС, яке має їх затвердити. До 26 грудня має завершитися процес анбандлінгу", – сказав Оржель.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав закон про анбандлінг - відокремлення діяльності з транспортування природного газу в структурі "Нафтогазу". До цього документ в Раді ухвалили 341 голосом.

Закон забезпечує необхідні умови для виконання зобов’язань України щодо відокремлення діяльності з транспортування газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи відповідно до європейського законодавства. Попри намагання блокувати та затягувати прийняття рішень, Україна впевнено рухається шляхом до європейської інтеграції та демонструє готовність до сертифікації оператора газотранспортної системи відповідно до правил ЄС та Третього енергетичного пакету.

Залиште свій коментар

Вибір редакції