В Мінінфраструктури розповіли, чому поки не бачать можливості будівництва аеропорту в Маріуполі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також не йдеться поки про аеропорт на Луганщині.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій запевнив, що Кабмін розглядає можливість будівництва аеропорту в Маріуполі, але поки це не на часі.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua.

За словами Криклія, в Луганській області поки можливість зведення аеропорту не розглядають, а на Донеччині є ймовірність терористичних актів, тому це питання поки відклали.

"У Луганській області я поки не бачу де, а в Донецьку, от в Маріуполі, ми якраз вчора (28 жовтня – ред.) після засідання Кабміну це питання порушували, обговорювали. Поки що ми бачимо певні ризики, зрозуміло. Якщо там бодай буде 1% ризиків для життя громадян, ми не будемо це питання підіймати. Якщо там серед 200 рейсів, не дай боже, виявиться, що один буде із якимось терористичним актом, ми такі речі ані собі не пробачимо, ані апріорі не допустимо", - сказав міністр.

Нагадаємо, бізнесмен Олександр Ярославський заявив, що готовий інвестувати $100 млн у будівництво нового Донецького аеропорту. За словами Ярославського, аеропорт стане символом повернення мирного життя. Утім, відбудова буде можлива лише після процесу реінтеграції окупованих територій Донбасу в Україну. 

Відео Пацієнтів лікарні і пасажирів аеропорту евакуйовували через фейкові мінування у Києві

Зловмисники повідомили про наявність там вибухівок. Через це опівдні з лікарні евакуювали пацієнтів. У дзвінку йшлося лише про корпус поліклініки, тому евакуацію здійснювали в ньому. В аеропорту через ідентичний дзвінок, пасажирів під час перевірки тримали в автобусах. За годину і аеропорт, і лікарню перевірили, але нічого не знайшли.    

Пацієнтів лікарні і пасажирів аеропорту евакуйовували через фейкові мінування у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції