В Мінінфраструктури відреагували на призупинення ліцензії українського лоукостера SkyUp

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Володимир Омелян пообіцяв, що компанія працюватиме.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що рішення Баришівського районного суду Київської області щодо призупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом авіакомпанії SkyUp Airlines є незаконним.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Омелян наголосив, що районний суд не може ухвалювати такі рішення, а позивачку варто було б "перевірити".

"Районний суд немає жодної компетенції ухвалювати такі рішення, тим більше в забезпечувальній частині. Це є прерогативою виключно адміністративного суду. Якби у нас було СБУ чи НАБУ, то вони би вмить з’ясували, як може позивач, яка має більше 30 адмін правопорушень, значна частина яких пов’язана з алкоголем, отримати таке рішення і хто їй у цьому допомагав. Ми, до речі, це з’ясували за тиждень", – йдеться в дописі.

Міністр інфраструктури запевнив, що компанія працюватиме і всі пасажири зможуть отримати послуги.

"Поки я міністр інфраструктури SkyUp буде літати і компанії нічого не загрожує. Всі пасажири можуть бути певні, що це стабільна авіакомпанія, яка надає якісні і дешеві послуги і жодні політичні «рішення» рейдерів не вплинуть на її роботу і розвиток", – зазначив він.

#JurassicPark або жили бідно - нічого починати Вчора вночі ряд ЗМІ опублікували рішення Баришівського районного суду...

Опубліковано Volodymyr Omelyan Вівторок, 11 червня 2019 р.

Нагадаємо, що Баришівський районний суд Київської області позбавив ліцензії українського авіаперевізника SkyUp через позов невдоволеної пасажирки. Відповідну ухвалу суд виніс 25 травня. Через тиждень, 4 червня, компанія дізналась про це рішення та подала апеляцію.

ВідеоАеропорт "Київ" презентував другу чергу будівництва терміналу А

Міжнародний аеропорт "Київ" імені Сікорського презентував другу чергу будівництва терміналу А. Збільшений аеровокзал зможе приймати вдвічі більше пасажирів та поліпшити  їхній комфорт. Розширювали аеропорт через величезний попит на авіаперельоти серед українців. Наскільки активніше стали літати люди та які нові напрямки з'являться в Україні - дивіться просто зараз.

Аеропорт "Київ" презентував другу чергу будівництва терміналу А

Залиште свій коментар

Вибір редакції