Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В морі поблизу анексованої Євпаторії загинули одразу 16 дельфінів

За 2 дні нарахували 16 мертвих тварин.

Поблизу узбережжя анексованої Євпаторії почали масово гинути дельфіни.

Про це на сторінці у Facebook повідомляє Центр вивчення, порятунку і реабілітації морських ссавців.

Дослідники розповіли, що протягом двох днів виявили 16 мертвих дельфінів.

"Під час дводенного виїзду ми знайшли 16 загиблих китоподібних (14 азовок і 2 афаліни), візуально поділивши їх на дві тимчасові групи. Всі тварини з кожної групи лежали на однаковій відстані від води, перебували на ідентичній один одному стадії розкладання і в безпосередній близькості", - йдеться у повідомленні.

Також там повідомили про те загинули через потрапляння до сіток на камбалу або осетрових, виходячи з характеру і тяжкості пов'язаних ушкоджень, ідентичного стану тіл, а також їх розташування щодо урізу води і один одного.

Співробітники центру стверджують, що туші дельфінів знаходили через кожні 30-200 метрів, а на одній з ділянок узбережжя були знайдені тіла одразу трьох азовок. Поряд з китоподібними вимило на берег величезну кількість фрагментів сітки, а також останки однієї особини чорноморського осетра.

Нагадаємо, наприкінці минулого року 145 дельфінів-гринд викинулися на берег острова Стюарт, що розташований у Новій Зеландії, і загинули. Добровольцям не вдалося врятувати ссавців. 

ВідеоУляна Супрун: користь дельфінотерапії дуже сумнівна

Дельфіни не лікують, а в деяких випадках можуть навіть зашкодити. Очільниця МОЗу Уляна Супрун розвіяла ще один міф. Подробиці — просто зараз.

Уляна Супрун: користь дельфінотерапії дуже сумнівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції