В Москві більше не вірять, що Янукович проросійський президент

Російський політик Михайло Касьянов вважає, що Москва і Київ будуть відстоювати у всіх бізнес-проектах реальні інтереси, а не просто щось віддавати за "просто так".

Очікування Москви, що президент України Віктор Янукович буде проводити проросійську політику, не справдилися. Про це заявив один із лідерів російської опозиції, колишній глава уряду РФ Михайло Касьянов.

На думку Касьянова, ніхто з українських політиків не може бути ні проросійським, ні прозахідним. "Всі політики – вони проукраїнські. Відповідь на питання, проросійський чи ні, звичайно, відповідь – ні, ніякий не проросійський", - заявив він.

"Я бачу, що інтереси України жодними рішеннями не защемлені", - додав Касьянов.

Разом з тим, на думку російського опозиціонера, минулий рік також важко назвати таким, що активізував двосторонні відносини Москви та Києва.

"Якихось проривних спільних проектів у жодній сфері поки немає… Є тільки одні розмови. Тому що політики в Москві та в Україні є прагматичними, як я розумію, вони будуть відстоювати у всіх бізнес-проектах реальні інтереси, а не просто щось віддавати Москві та Києву за "просто так", - вважає він.

Касьянов не погоджується з думкою, що так звані "харківські угоди" про подовження перебування Чорноморського флоту РФ у Криму в обмін на дешевший російський газ були "подарунком" для Москви.

Він стверджує, що в Росії з цього приводу зовсім протилежна думка, адже це російські гроші йдуть до українського бюджету. "Я розумію, що в Україні навпаки, тому це може бути характеристикою, що рішення зважене", - вважає російський політик.

Говорячи про майбутній розвиток двосторонніх відносин, Касьянов висловив занепокоєння щодо того, що якщо після президентських виборів-2012 в Росії влада не зміниться, є загроза зведення цих відносин до "простого перерозподілу бізнес-активів в Росії і в Україні".

Читайте також:

Росія зажадала від Януковича спільної освіти й культури

Янукович пов'язав добробут українців з російським газом

Березовський: "Янукович такий же бандит, як і Путін"

Нємцов: Янукович слідує "понятіям" і закінчить, як президент Тунісу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: