В МВС нічого не знають про ордер на арешт Ульянченко

У Міністерстві не підтвердили інформацію про видачу ордера на арешт Віри Ульянченко і заявили, що не володіють такими даними.

Міністерство внутрішніх справ не володіє даними щодо рішення Окружного суду Флориди (США) про видачу ордера на арешт Віри Ульянченко.

"У мене даних про це немає", - сказав у вівторок на прес-конференції в Києві заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник.

Перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін, відповідаючи на питання про те, чи спілкувався він з Вірою Ульянченко з цього приводу, сказав: "Ні, я не спілкувався".

Колишня глава Секретаріату президента, член політичної ради партії "Наша Україна" Віра Ульянченко вважає, що інформація про те, що суд у США видав ордер на її арешт, є провокацією.

"Це абсолютна провокація... провокація, яка відноситься до мене і моєї сім'ї. Це вже не один раз робилося", - підкреслила Ульянченко. При цьому вона зазначила, що її не цікавить, з чим пов'язане поширення цієї інформації.

В вівторок газета "Дело" повідомила, що Окружний суд Флориди (США) дав санкцію на арешт Ульянченко в зв'язку з "розслідуванням кримінальної справи про відмивання грошей і вивіз за кордон раніше украденої власності". У якості кого проходить у справі Ульянченко - свідка або обвинувачуваної - поки не відомо.

Як відомо, Ульянченко була головою Секретаріату з травня 2009 року по лютий 2010 року.

Читайте також:

Ющенко та Наливайченко не поділили владу у "Нашій Україні"

Генпрокуратура порушила справу проти Кучми, щоб його виправдати

Ющенко побажав Януковичу протверезіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: