Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В МВС визначилися з місцем базування нових гелікоптерів Airbus

Арсен Аваков розповів, де буде один із центрів авіації.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що один з центрів авіації МВС базуватиметься у Чернівцях.

Про це повідомила прес-служба МВС, посилаючись на слова міністра під час візиту на Буковину.

Аваков розповів, що у новоствореному центрі працюватимуть поліцейські, рятувальники та прикордонники.

«Ми ведемо роботу над великим вертолітним проектом. Він базується на новій системі взаємодії всіх служб МВС. Це сервіс і безпека для простих громадян. Протягом двох років ця система запрацює по всій країні. Серед основних завдань - охорона кордону, особливо морського, забезпечення спеціальних функцій пожежників, поліцейських і гвардії. Один з регіональних центрів системи авіаційної безпеки МВС буде розміщуватися у Чернівцях», - сказав Арсен Аваков.

Міністр також додав, що цього року підрозділи МВС вже отримають перші чотири вертольоти французької фірми Airbus Helicopters.

Нагадаємо, уряд України та французький авіагігант Airbus Helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

За угодою в Україну надійдуть 21 гелікоптер Н225, 10 вертольотів Н145 та 24 вертольоти Н125. Вартість контракту склала 555 млн євро. Частину коштів надає пул французьких банків, а також казначейство Франції у формі середньострокових кредитів. 

ВідеоМВС придбало 55 гелікоптерів для потреб рятувальників та полісменів

Французьке виробництво з виготовлення ґвинтокрилів, на якому замовлено техніку для України, відвідала делегація МВС. Ці вертольоти в світі популярні, на них припадає близько 80% світового експорту ґвинтокрилів такого класу. Придбана техніка - 55 машин - піде для потреб рятувальників, нацгвардійців, полісменів та прикордонників. 

МВС придбало 55 гелікоптерів для потреб рятувальників та полісменів

Залиште свій коментар

Вибір редакції