В МЗС не бачать Зурабова послом

В Міністерстві закордонних справ України вважають, що Михайло Зурабов навряд чи буде послом в Україні.

В МЗС України не впевнені, що Михайло Зурабов буде призначений послом Росії в Україні. Дипломати нагадують, що наразі немає указу президента Росії про призначення Зурабова послом, як того вимагає російське законодавство.

"Строго кажучи, на сьогоднішній день їхати або не їхати в Київ Зурабов може тільки як приватна особа, тому формально немає підстави називати затримку з його приїздом в Україну "відстрочкою напрямку посла", - заявив представник Міністерства.

Нагадаємо, 11 червня Віктор Черномирдін був звільнений з посади посла Росії в Україні.

На вакантне місце була запропонована кандидатура радника президента Росії, колишнього "соціального" міністра Михайла Зурабова. Відповідні постанови були внесені в Держдуму та Раду федерації.

Верхня палата російського парламенту підтримала запропоновану кандидатуру. Очікується, що і Держдума також не відмовить президенту Росії. Схвально поставився до призначення Зурабова і президент України Віктор Ющенко, підписавши агреман (попередню згоду).

Нагадаємо, 11 серпня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв жорстко розкритикував політику української влади, і Віктора Ющенка зокрема. Саме тому приїзд російського посла до України відкладається.

Читайте також:

В Росії впевнені - новий посол образить Україну

Ющенко дав згоду на призначення Зурабова

Затулін знає, хто буде послом


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: