У МЗС РФ визнали, що Червона армія не принесла Польщі свободу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Росії переконані, що поляки повинні були боротися за свою незалежність.

Російське МЗС заявило, "що "звільнивши Варшаву і всю Польщу від нацистів, Червона Армія врятувала полякам життя. Свободу ж треба було відстоювати самим".

Про це повідомили на сторінці МЗС РФ у Twitter.

Посольство Польщі у РФ, опублікувало повідомлення, що звільнення від нацистської окупації принесло країні не свободу, а радянський терор.

"Ми поважаємо кров, пролиту в боротьбі проти нацизму, але в 1945 р сталінський режим приніс  терор, злочину і надмірну експлуатацію. Червона Армія звільнила Варшаву від нацистів, але не принесла полякам свободи", - йдеться в повідомленні.

На це в МЗС в РФ відповіли, що "звільнивши Варшаву і всю Польщу від нацистів, Червона Армія врятувала полякам життя. Свободу ж треба було відстоювати самим". 

"Дочекалися офіційного підтвердження, що вхід Червоної Армії в 45 році не був пов'язаний з приходом до Польщі свободи. Це правильний крок в напрямі спільної правду про 1945 рік. Спасибі", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, заступник голови міністерства закордонних справ країни Павел Яблонський заявив, що у Польщі не вважають 75-річчя входу радянських військ у зруйновану після повстання Варшаву днем визволення своєї столиці. 

Відео Через виявлені бомби часів Другої світової у Дортмунді евакуювали 14 тисяч людей

Військові снаряди знайшли у самісінькому середмісті ще кілька місяців тому. Тоді ж влада і попередила місцевих, що збирається їх знешкодити. Від людей вивільнили кілька лікарень, школу й прилеглі будинки. Закрили й міський вокзал. Знешкодити й вивезти за місто саперам вдалося поки лише дві з чотирьох бомб.  

Через виявлені бомби часів Другої світової у Дортмунді евакуювали 14 тисяч людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції