В МЗС України обурені діями РФ щодо питання Голодомору

В МЗС обурені діями російського зовнішньополітичного відомства, направленими на перешкоджання визнання міжнародним співтовариством Голодомору 1932-1933 років в Україні актом геноциду.

Про це повідомив прес-секретар МЗС Василь Кирилич у суботу, коментуючи появу в деяких ЗМІ листу глави МЗС Росії Сергія Лаврова на адресу міністрів закордонних справ країн-членів ООН.

Кирилич сказав: "Цей лист є одним з кращих доказів позиції Російської Федерації, яка усіляким чином створює різного роду перешкоди для розгляду міжнародним співтовариством Голодомору в Україні 1932-1933 років".

За його словами, українському зовнішньополітичному відомству було відомо про існування такого листа.

"Це робиться на різних рівнях - як на міжнародному, так і на національному", - сказав Кирилич. Він нагадав, що свого часу посольству України в Росії було заборонено проводити акцію "Незгасима свіча", присвячену пам'яті жертв Голодомору в Україні, в Москві та інших містах РФ.

"Прочитавши цей лист, я ще раз переконався, що це один з кращих аргументів і доказ позиції РФ на всіх рівнях для того, щоб, всіляко не гидуючи дипломатичними інструментами, перешкоджати визнанню міжнародним співтовариством Голодомору 1932-1933 років", - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: