В МЗС України заявили, що розробили стратегію захисту Мазура, якого Польща затримала за запитом РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Міністерстві переконують, що захищатимуть українця.

В Міністерстві закордонних справ України заявили, що вже мають стратегію захисту затриманого в Польщі за запитом Російської Федерації ветерана АТО Ігора Мазура.

10-го листопада відомство сповістило про це в коментарі виданню "РБК-Україна".

Заступник директора департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич зазначив, що зовнішньополітичне відомство розробило стратегію захисту Мазура в суді.

"Стратегія захисту вироблена, консули мають досвід захисту прав українців у таких справах, які закінчувалися звільненням затриманих співвітчизників", - сказав він.

Нагадаємо, на прикордонному пункті Дорогуск за запитом Російської Федерації затримали Ігоря Мазура, співробітника секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини, заступника голови УНА-УНСО та ветерана АТО. 

Причина - участь у складі збройного формування у бойових зіткненнях з федеральними силами на території Чечні. "Внаслідок цього загинули і були важко травмовані декілька російських військовослужбовців. У зв’язку з наведеним фактом, МВС України негайно привернуло увагу Генерального секретаріату Інтерполу про чергову спробу Російської Федерації неправомірно використати канали та інструменти Інтерполу для політично вмотивованих переслідувань громадян України", - зазначив міністр Арсен Аваков. 

Затримання поляками Мазура викликало хвилю негативної реакції у соцмережах.

Відео Ветерана російсько-української війни Ігоря Мазура на вимогу РФ затримали у Польщі

Ігор Мазур на позивний "Тополя" був заступником 131 окремого розвідбатальйону. Нині він працює в секретаріаті уповноваженого ВР з прав людини. До Польщі їхав на запрошення віце-спікерки польського сейму Беати Мазурек. На пропускному пункті Дорогуск його затримали, бо з’ясувалося, що Інтерпол оголосив його у міжнародний розшук на запит російського слідчого комітету.  

Ветерана російсько-української війни Ігоря Мазура на вимогу РФ затримали у Польщі

Залиште свій коментар

Вибір редакції