Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українцям продають пельмені без м'яса

Виробники заміняють м'ясо в пельменях на соєву кашу, яка з вигляду дуже схожа на фарш.

Начинка магазинних пельменів не обов'язково складається з фаршу. Під тістом може бути щось, що вдало замаскували під м'ясо.

Як йдеться в сюжеті програми "Територія обману", всередині пельменів може опинитися все, що завгодно: нутрощі тварин, курячі голови і лапки. Технологи зізнаються, що найчастіше м'ясо заміняють соєвою кашею. Вона найбільше схожа за фактурою на м'ясний фарш.

"Так, є певні добавки. В залежності від вартості, в пельменях є більша або менша кількість м'яса. Це здешевлює продукцію і ми від цього нікуди не подінемось", - каже директор заводу, який виробляє пельмені.

Тобто вартість пельменів напряму залежить від вмісту справжнього м'яса. Виробники ж таку заміну на білкову соєву каше обманом не вважають.

"Яловичину забарвлюють. Додають або карамельний барвник, або інші барвники. Під свинину теж забарвлюють таким рожевим", - каже декан факультету харчових технологій Лариса Бааль-Прилипко.

"До 70% замінюєш м'ясо такими продуктами – взагалі не чути різниці", - додає технолог.

За її словами, після термічної обробки магазинних пельменів не справжнє м'ясо ще більше починає бути схожим на справжнє. Експерт запевняє, що покупцям пельмені з соєю сподобаються навіть більше, тому що штучне м'ясо об'ємніше і здається, ніби начинки більше.

"Бачите, такий фарш більш пружний і пухкий, ніж саме м'ясо", - каже Лариса Бааль-Прилипко.

Разом з технологами журналісти готують пельмені з трьома видами фаршу: перший містить 100% м'яса, другий – 50%, а в третій на 70% складається з сої. Їжу зварили та повезли на дегустацію цирковому ведмедеві Кузі. Тварина одразу ж накинулася на пельмені з м'ясом, потім переключилася на пельмені, в яких начинка лише на половину м'ясна, а до решти страв навіть не доторкнувся.

Нагадаємо, що експерти радять їсти тушонку для собак, бо в ній більше м'яса.

ВідеоНачинка в пельменях може складатися не лише з м'яса

Залиште свій коментар

Вибір редакції