Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"В нас є свій Конан з Варварівки". Голова Миколаївської ОДА хоче запросити в гості Шварцнеггера

Олексій Савченко планує відправити свого заступника на зустріч із Шварцнегером в Барселону

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко має намір запросити на Миколаївщину Арнольда Шварценеггера, виконавця ролі Конана-варвара та відправити свого заступника з офіційним листом до актора.

Про це голова Миколаївської ОДА повідомив на прес-конференції, присвяченій Дню туризму, передають "Вести-Ник".

Чиновник повідомив, що має серйозні наміри та хоче показати відомому актору Миколаївщину. Для цього навіть планує відправити до Барселони свого заступника, аби той офіційно передав запрошення під час змагань "Арнольд Классік".

"Хочу та буду звертатися до Шварценеггера  із запрошенням його на Миколаївщину. Ба більше, хотів би попросити свого заступника 28-30 вересня поїхати в Барселону на чергове змагання під назвою «Арнольд Классік». На цьому змаганні буде присутній Арнольд Шварценеггер. Чому б не взяти нашого археолога, нашу делегацію, приїхати в Барселону, зустрітися, щоб таким чином запросити його на Миколаївщину. Щоб всьому світу показати, що для когось це спогади, а для нас - реальність. Може, він повернеться до свого минулого, згадає часи, коли він грав цю роль. Ми йому нагадаємо, що у нас є свій Конан з Варварівки", - сказав Олексій Савченко.

Нагадаємо, що 15 серпня під час представлення археологами у місцевому краєзнавчому музеї давньогрецької ритуальної посудини очільник Миколаївщини Олексій Савченко згадав у своїй промові вигаданих персонажів та міфічні артефакти. Виступ Савченка викликав бурхливу реакцію в соціальних мережах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції