В НАТО стурбовані переслідуваннями опозиції в Україні

Представник НАТО висловив стурбованість політичним тиском на опозицію та ЗМІ і подвійними стандартами української влади.

Переслідування в Україні опозиційних лідерів та ЗМІ є питаннями для серйозної стурбованості.

Про це заявив під час засідання співголова Міжпарламентської Ради Україна - НАТО Ассен Агов, повідомляє глава української делегації, лідер НРУ Борис Тарасюк.

"У демократичному суспільстві є неприпустимими вчинення тиску, залякування опозиції і ЗМІ", - цитує Агова прес-служба НРУ.

Повідомляється, що парламентар під час засідання відзначив, що "відсутність представників-парламентарів від Партії регіонів на засіданні Міжпарламентської Ради Україна - НАТО ставить під сумнів щирість заяв з боку української влади щодо зацікавленості в розвитку взаємин з НАТО".

"Це приводить до думки про існування подвійних стандартів з боку влади. З одного боку декларації про необхідність співробітництва з НАТО, а з другого боку - відсутність будь-якого інтересу від парламентарів самої більшості у Верховній Раді", - констатував Агов.

Зі свого боку Тарасюк, виступаючи під час засідання Міжпарламентської Ради звернув увагу парламентарів країн-НАТО на репресії, що нині чиняться правоохоронними органами проти представників керівництва опозиційних демократичних сил.

"Слід зазначити, що правоохоронні органи виконують функцію каральних органів, а не тих, які мають стежити за дотриманням законів, як це має бути в правовій державі", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Янукович підписав Закон "Про основи внутрішньої і зовнішньої політики", яким закріплено позаблоковий статус України.

Як відомо, 14 жовтня президент Віктор Янукович заявив, що Україна не збирається форсувати вступ до НАТО, але буде проводити реформи з метою вступу до Євросоюзу.

Раніше Янукович неодноразово заявляв, що відносини України і НАТО є комфортними для обох сторін, а пріоритетом України є членство в ЄС.

Читайте також:

Ізраїль вважає, що Росія може вступити до НАТО раніше за Україну

Янукович розповів, як зблизив Росію з НАТО

Опозиція звинуватила СБУ у репресіях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: