Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шеф-кухар розкритикував шкільне харчування і запропонував конкретні зміни у меню

Спецаліст вважає, що проблеми насамперед в кухарях.

Євген Клопотенко впродовж двох років займається покращенням якості харчування у шкільних їдальнях. Шеф-кухар вважає, що головною проблемою є люди, які готують та не хочуть нічого змінювати, а не умови у самих їдальнях. Про це він розповів в ефірі "Сніданок з 1+1".

Згідно з нормами, 6-річним першокласникам для активного життя достатньо 1800 ккал на добу, а дітям 7-10 років - 2100. З 11 років добові потреби для дітей різної статі відрізняються: хлопчикам та юнакам треба дещо більше енергії, аніж дівчаткам і дівчатам. Щодо нових норм, то Євген Клопотенко зазначив, що проблема в тому, що все вимірюють лише кілокалоріями.

"Я можу дати цукру і буде 1800 ккал. Це погано. Потрібно розуміти, які білки, вуглеводи...  Нам потрібно змінити цей підхід, а не вимірювати якість в кілокалоріях", - розповів шеф-кухар.

Також за словами Євгена, є у їдальнях очевидні проблеми з меню та самим підходом до харчування: "Я два роки цим займаюся і, навіть, півроку ходив та працював у шкільних їдальнях. Проблема в тому, що кухарям, які готують, подобається те, що вони роблять. В них немає розуміння, як можна по-іншому. Навіть в тих умовах, де вони працюють, та за ті кошти, які виділяють, можна все готувати. Потрібно дати щось нове, бо за 70 років ніхто нічого не змінював".

До правильного харчування, переконаний спеціаліст, дітей потрібно привчати вдома. Намагатися відмовитися від бургерів та іншої шкідливої їжі, а готувати не лише щоб було корисно, а й смачно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції