В НУ-НС сподіваються, що Ющенко не балатуватиметься у президенти

Лідер НУ-НС запевняє, що проведення одночасних парламентських та президентських виборів неможливо, а Ющенко не буде на них кандидатом.

Лідер фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Микола Мартиненко заявляє, що парламентські та президентські вибори практично неможливо ув’язати між собою відповідно до чинного законодавства.

Про це він заявив, коментуючи пропозицію президента Віктора Ющенка провести одночасно дострокові парламентські та президентські вибори.

”По-перше, парламентські та президентські вибори практично неможливо ув’язати між собою відповідно до чинного законодавства, - сказав Мартиненко. - По-друге, жодних підстав до оголошення дострокових парламентських виборів немає – це визнав і президент. По-третє, парламент уже призначив чергові президентські вибори на 25 жовтня поточного року. Сподіваюся, що на них Віктор Андрійович відіграватиме роль не кандидата, а гаранта Конституції і дотримання рівних прав всіх інших кандидатів”.

На переконання депутата, ”якщо справді реалізувати ідею одночасних виборів, то на центральних органах влади можна буде вішати таблички „Зачинено. Всі пішли на вибори”.

Мартиненко наголосив, що в умовах економічної кризи необхідна наявність владних інституцій, які прийматимуть оперативні рішення і нестимуть відповідальність за стан справ у країні.

Нагадаємо, президент заявив, що готовий до дострокових президентських виборів, якщо вони будуть проведені одночасно з достроковими парламентськими виборами.

Читайте також:

ПР називає готовність Ющенка оголосити вибори своєю перемогою

Ющенко передумав йти в сенатори

Литвин: вибори президента повинні відбутися наступного року

Ющенко згоден на дострокові вибори, але разом з парламентськими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: