В НУНС бояться, що "монарх" Янукович зробить з українців папуасів

У НУНС зявляють, що Янукович уже тепер створив у країні монархію, а після змін у Конституції світ взагалі буде дивитися на українців, як на папуасів.

В Україні вже практично монархія Віктора Януковича, а якщо Конституційний суд відмінить політреформу 2004 року, то світ подивиться на українців "як на папуасів".

Про це в інтерв'ю заявив народний депутат від НУНС Анатолій Матвієнко.

"Якщо він ухвалить, не призведи Господи, рішення з приводу відміни змін до Конституції, хоча я їх не сприймаю, але таким чином поверне нас до президентсько-парламентської республіки, як подивиться світ? Світ подивиться на нас як на папуасів", - зокрема заявив він.

"І адекватно буде до нас і ставитись. Адекватно підуть сюди інвестиції практично з нулем. Адекватні сюди будуть політичні симпатії з нулем", - додав політик.

При цьому він зазначив, що "світ зацікавлений в певних ресурсах, і світ використовуватиме цю Україну як ресурсну базу, перш за все земляну, як комунікаційну складову, як свого флюгера у вирішенні своїх стратегічних питань".

"Ми маємо сьогодні практично вже монархію Януковича - це і коаліція, і уряд", - вважає Матвієнко.

Нагадаємо, Конституційний суд розглядає подання коаліції про скасування політичної реформи 2004 року.

Під час свого виступу на Майдані Незалежності президент Віктор Янукович заявив, що необхідно внести зміни до Конституції, які будуть передбачати посилення повноважень глави держави.

Між тим, джерела в Конституційному суді говорять, що рішення щодо скасування політреформи 2004 року може з'явитися не пізніше першої декади жовтня. В результаті ухвалення тих змін до Конституції було змінено форму правління від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської, що суттєво звузило повноваження президента.

Читайте також:

Литвин: Рада приречена змінити Конституцію

Янукович зізнався, що таки хоче переписати Конституцію

"Наша Україна" заявила про антиконституційний переворот у країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: