З'явився бот в Telegram, який дозволить затримувати наркоторговців "на гарячому" у Харкові

З'явився бот в Telegram, який дозволить затримувати наркоторговців "на гарячому" у Харкові

Фото: УНІАН

Новий чат-бот дозволить поліції оперативно реагувати на повідомлення про передавання наркотичних речовин.

Від понеділка, 22 березня, розпочав роботу чат-бот в Telegram під назвою @StopDangerBot. Новий чат-бот дозволить значно ефективніше боротися з наркоторгівлею на вулицях Харкова.

Про це повідомив виконувач обов'язків мера Харкова Ігор Терехов.

"Це новий чат-бот для боротьби з наркоманією на вулицях Харкова. Він вже працює, і я впевнений, що з його допомогою можна максимально ускладнити життя тих, хто впарюють смерть нашим дітям", - розповів він.

Як пояснив Терехов, раніше усне повідомлення поліції про закладників за телефоном 102 тривало від двох хвилин і більше. Новий чат-бот дозволить поліції оперативно реагувати на повідомлення про передавання наркотичних речовин.

"Чат-бот дозволить скоротити час приймання заявки до 1 хвилини, причому інформація одразу передається в форматі мультимедіа (фото, відео, геолокації), що дозволить співробітникам поліції реагувати більш оперативно і мати чіткі установки до дії. Найближчий до місця злочину патруль зможе реагувати оперативно, що значно підвищує шанси затримати наркоторговця буквально на гарячому", - зазначив в.о. мера міста, закликавши всіх харків'ян користуватися новим чат-ботом.

Нагадаємо, раніше в.о. мера Харкова Ігор Терехов і міська комісія з техногенної та екологічної безпеки звернулися до Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з проханням припинити діяльність коксового заводу "Новомет", раніше відомого як "Коксохім".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
465
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація