Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В. о. мера Сміли повідомили про підозру через зрив опалювального сезону

Його підозрюють у неналежному виконанні своїх обов'язків.

Прокуратура повідомила про підозру депутату міської ради Сміли, який виконував обов'язки мера міста.

Про це 3 січня повідомляє прокуратура Черкащини.

Керівник міста підозрюється у неналежному виконанні своїх службових обов'язків через зрив опалювального сезону.

Зазначається, що в. о. мера Сміли знав про те, що місцеве комунальне підприємство не мало грошей сплатити за газ, оскільки директор цього підприємства письмово повідомив йому про необхідність додаткового фінансування. Керівник міста мав повноваження і можливість, але своєчасно не скликав і не виніс на розгляд сесії міської ради питання щодо фінансування комунального підприємства.

У підсумку підприємство не змогло вчасно заплатити за блакитне паливо і усе це призвело до несанкціонованого відбору газу та спричинило матеріальну шкоду комунальному підприємству у вигляді збільшення боргових зобов'язань на суму понад 29 млн. грн.

Наразі триває досудове розслідування, правоохоронці встановлюють усі обставини справи та людей, які можуть бути причетні до зриву опалювального сезону.

Нагадаємо, 15 листопада 2018 року президент України Петро Порошенко виступив з вимогою негайно дати тепло і газ "під його відповідальність" у Смілі, де через відсутність опалення запровадили надзвичайний стан. 

Раніше у місті Сміла Черкаської області оголосили надзвичайний стан через відсутність опалення, а мешканці перекривали загальнодержавну трасу. 15 листопада до Сміли прибули урядовці та представники Нафтогазу, які вирішуватимуть питання про перевибори мера, а також про відкриття кримінальної справи щодо влади міста через бездіяльність, яка призвела до вимкнення опалення.

ВідеоЗаморожена Сміла: кому вигідно тримати людей в холоді

Гірко і гидко було дивитись, як чиновники раптом похопились і кинулися звинувачувати один одного - чому прихід морозів проспали. ТСН.Тиждень поїхав у Смілу, де ситуація залишалась найгіршою ще під кінець тижня. І в цьому конфлікті журналісти знайшли не тільки бізнесовий, а ще й політичний підтекст. 

Заморожена Сміла: кому вигідно тримати людей в холоді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції