В ОАЕ заарештували теплохід з українськими моряками

В ОАЕ суд зарештував теплохід Magdalena, серед екіпажу якого знаходяться двоє українців. Морякам заборгували зарплату за півроку.

Суд заарештував теплохід "Магдалина" (Magdalena), що знаходиться біля берегів ОАЕ, де в тяжкому положенні опинилися 16 членів екіпажу судна, двоє з яких українці.

Про це повідомив інспектор Міжнародної Федерації транспортних робітників (МФТ) Петро Осичанський.

Судно, плаваюче під прапором Антигуа і Барбуди, належить німецькій компанії BJR Shipping GmbH&Co, знаходиться під менеджментом німецької компанії Reederei HESSE GMBH &Co KG і знаходиться в територіальних водах ОАЕ з серпня цього року.

Очолюваний російським капітаном Романом Востріковим екіпаж теплохода з 16 чоловік, серед яких дев’ять росіян, двоє українців, четверо філіппінців і один естонець, протягом 6 місяців не отримує заробітну плату, загальна сума якої, за словами капітана, складає близько 300 тисяч доларів США. На судні періодично виникали проблеми з постачанням продовольства і води.

"Теплохід заарештований за борги по зарплаті екіпажу, адвокат, що представляє інтереси моряків, повідомив, що в понеділок передасть документи про арешт судна портовій владі Дубаї", - пояснив Осичанський.

Якщо судновласник не погасить борги, то теплохід виставлять на аукціон, щоб за рахунок коштів від продажу судна погасити борги морякам, додав інспектор МФТ.

"Думаю, що після арешту теплохода власник судна вживатиме заходів, щоб розрахуватися з екіпажем", - сказав Осичанський.

Нагадаємо, що у полоні в піратів перебуває судно з українцями "Аріана". Життю екіпажу загрожує небезпека.

Читайте також:

Українські моряки затопили в Егейському морі грецьке судно

П'яні українські моряки протаранили російський танкер з ураном

Моряки судна "Аріана" у відчаї просять допомоги Києва

Українських моряків випустили з російського "полону"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: