В Обами вимагають депортувати його тітку

Борці з нелегалами вимагають депортувати з США тітку Барака Обами.

Суспільна організація звернулася до президента США Бараку Обамі з вимогою про депортацію його тітки - уродженки Кенії, що нелегально мешкає у США . Прес-реліз Комітету політичних дій "Американці за легальну імміграцію" (ALIPAC) опублікований на сайті організації.

Про те, що Зеїтуні Оньянго є нелегалкою, стало відомо незадовго до листопадових президентських виборів, на яких Обама отримав перемогу. З'ясувалося, що Оньянго в 2004 році відмовили в статусі біженки і наказали покинути країну, але вона продовжувала жити в муніципальному домі в Бостоні.

На час виборів міграційна влада, щоб уникнути скандалу, тимчасово відклала всі рішення про депортацію нелегалів, а пізніше справа Оньянго була направлена на повторний розгляд. Як стало відомо в січні, початок слухань призначений на 1 квітня. При цьому немолода кенійка залишалася на волі.

Комітет ALIPAC направив в Імміграційну і митну поліцію США запит про арешт Оньянго, а в опублікованій заяві зажадав від Обами дотримати закон і депортувати родичку. ALIPAC також закликає своїх прихильників направити вимоги про депортацію Оньянго в ЗМІ, Білий дім і імміграційну поліцію.

"Президент Обама обіцяв американському народу, що його адміністрація слідуватиме принципам відкритого уряду, конституції і верховенства закону, - сказав президент ALIPAC Уїльям Гин - Обама повинен або депортувати свою тітку, або надати їй заступництво і тим самим нехтувати наданою йому довірою". 

Читайте також:
Брата Обами заарештували за зберігання наркотиків
Мішель Обаму звинуватили в расизмі
У США фактично скасували указ Обами про Гуантанамо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: