Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ОБСЄ "глибоко розчаровані" вироком Верховного суду Росії Сущенку

Журналіст повинен відбути покарання у колонії суворого режиму.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір заявив, що розчарований рішенням Верховного суду Росії, який у середу, 12 вересня, підтвердив "законність" вироку українському журналісту Роману Сущенко.

"Сьогоднішнє рішення Верховного суду Росії щодо підтримки 12-річного тюремного ув'язнення українського журналіста Романа Сущенка "глибоко розчаровує", - написав Дезір.

Він закликав російську владу звільнити журналіста. 

Нагадаємо, Верховний суд Росії у середу, 12 вересня, підтвердив "законність" вироку політв'язневі. Журналіст агентства "Укрінформ" Роман Сущенко повинен відсидіти 12 років у російській колонії суворого режиму.

Адвокат Марк Фейгін заявив, що Сущенко готовий в разі потреби просити російського президента Володимира Путіна про помилування.

ВідеоМосковський суд вирішує, чи надавати дозвіл українському омбудсмену на зустріч із Сущенком

За словами Людмили Денисової, запит все ще на розгляді. У Москві Денисова перебуває вже понад тиждень - її не допустили до жодного із заґратованих Росією українців. Не змогла вона потрапити й до режисера Олега Сенцова. Чи зможе уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова відвідати українського політв'язня Сущенка - сьогодні відповість Московський суд.

Московський суд вирішує, чи надавати дозвіл українському омбудсмену на зустріч із Сущенком

Залиште свій коментар

Вибір редакції