В ОБСЄ не знають про відео, яке підтверджує факти фальсифікацій на виборах

Чиновник з ОБСЄ спостував інформацію про, нібито, наявність у них відеодоказів фальсифікації виборів президента України.

У Парламентській асамблеї ОБСЄ нічого не відомо про відеозаписи, що підтверджують слова Юлії Тимошенко про фальсифікації результатів виборів.

Про це у Брюсселі телефоном повідомив директор по зв'язках із громадськістю ПА ОБСЄ Клас Бергман.

"Мені нічого не відомо про інформацію, яку прем'єр-міністр згадала у своєму зверненні. Я хочу звернутися до нашої заяви від 8 лютого, і це все, що я можу сказати в цей момент", - сказав він.

Раніше в телезверненні Тимошенко заявила про намір оскаржити результати голосування в судовому порядку через їх фальсифікацію і повідомила, що окремі спостерігачі від ОБСЄ висловили готовність виступити в судах з відеоматеріалами на користь її позиції.

"У цілому по Україні можливі обсяги фальсифікації складають більше 1 млн. голосів за різними технологіями", - заявила Тимошенко.

"Цих голосів цілком достатньо для нашої спільної перемоги. Моє переконання в тому, що потрібно боротися, підтверджують також і останні свідчення окремих спостерігачів від ОБСЄ", - зазначила прем'єр.

"Вони висловили бажання виступити в судах на нашій стороні з відеоматеріалами, зі своїми оцінками, що на виборах в Україні були системні фальсифікації", - додала вона.

Нагадаємо, за результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій перше місце на президентських виборах посідає лідер Партії регіонів Віктор Янукович із 48,95% голосів виборців.

Читайте також:

Тимошенко: вибори сфальсифіковано - Янукович нелегітимний президент

БЮТ подає до суду на ЦВК

ОБСЄ назвала минулі вибори "вражаючим проявом" демократії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: