Поліція посилила патрулювання поблизу кордону.

В очікуванні приїзду до України екс-голови Одеської облдержадміністрації та колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, якого позбавили громадянства України, на пункті пропуску через кордон "Краковець" зібралися сотні активістів. Політик анонсував, що перетне польсько-український кордон у неділю, 10 вересня.

У Краковці прихильники Саакашвілі розбили наметове містечко. Водночас з'явилася інформація, що туди також привезли тітушок. А надвечір приїхала ще й колона Штабу блокади торгівлі з окупантами та ветеранів батальйону "Донбас".

"Повним ходом йде облаштунок табору і наметів. Виставляються охоронні пости. Готується вечеря. Настрій позитивний, однак, зберігається напруження, оскільки у Краковець завезли кілька сотень тітушок, які намагатимуться спровокувати табір у Краковці. Поліція продовжує моральний тиск, явно перевищуючи повноваження. Та хлопці й дівчата не піддаються утискам з боку аваківських провокаторів та тітушок", - ідеться в повідомленні Штабу.

ВідеоСаакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України

Водночас правоохоронці посилили патрулювання біля кордону.

"Протягом ночі там нестимуть службу патрульні поліцейські і працівники Яворівського відділу поліції. Під час інструктажу правоохоронців орієнтовано на чітке дотримання вимог законодавства, а також оперативне реагування на правопорушення. За попередньою інформацією, завтра поблизу пункту "Краковець" очікується перебування близько трьох тисяч осіб", - ідеться в повідомленні Національної поліції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліція перевіряла повідомлення про виявлення підозрілого предмета у бізнес-центрі на Львівщині. Але жодної вибухівки там не знайшли.

Залиште свій коментар