Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В очікуванні реформи стаціонарів: у лікарнях українців годують за 3 гривні на добу

Приготувати бодай щось на такі гроші надзвичайно складно, а це – бюджет сніданку, обіду та вечері разом узятих.

В українських лікарнях на харчування хворих витрачають 3-15 грн на день. Там, де є яловичина, риба, яйця та кефір, порушуються норми, адже приготувати можуть тільки суп або молочну кашу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Каструлі з їжею з харчоблоку розходяться відділеннями – в районній лікарні обід. Він складається із супу, ячневої каші, салату з капусти, хлібу та булочки. Санітарка визнає, що лікарняні харчі беруть далеко не усі пацієнти. Олександр з лікарняного бере лише окроп – решту, сподівається, привезуть друзі. Однак так щастить не всім – є пацієнти з віддалених з сіл, привезти свіжу їжу на сніданок, обід і вечерю рідні просто не мають змоги.

Відео Від 3 до 15 гривень на день: у стаціонарах катастрофічно не вистачає грошей на харчі

Від 3 до 15 гривень - стільки витрачають в українських лікарнях на харчування хворих. Мова йде про сніданок, обід та вечерю. В медзакладах грубо порушують норми, визначені міністерством охорони здоров'я, де є яловичина, риба, яйця, кефір. Там максимум можуть приготувати суп або молочну кашу. Чи залишать харчування в стаціонарі після реформи лікарень - дивіться у сюжеті.  

Від 3 до 15 гривень на день: у стаціонарах катастрофічно не вистачає грошей на харчі

Самотнім вибору немає. "Що дають, те й хороше", - каже один із таких пацієнтів. У дитячому відділені є покинуті малюки – якщо б не лікарняне харчування, вони залишалися голодними, а так гарячий суп чи молочна каша допомагає дітям не померти з голоду в стаціонарі. Юлія доглядає свою 2-річну донечку Сашу, в котрої не працює печінка. Правильне харчування для малечі – це життєва необхідність, усю їжу для неї приносять родичі. У Юлії є з чим порівняти, бо разом із донькою вона лежала в клініках Польщі та Італії.

Фотогалерея Стан інфекційного відділення районної лікарні міста Хуст Закарпатської області (4 фото)

Головний лікар не приховує: грошей на харчі катастрофічно не вистачає, на одного хворого передбачено 3,16 грн у день на триразове харчування. Щоб хоч якось викрутитися, в лікарні самотужки печуть булочки – собівартість 80 копійок. Овочі привозять фермери-благодійники – щось жертвують, щось продають по пільгових цінах. Лікарню з державного бюджету фінансують на 60%, допомагає районний бюджет, але вкластися в норми харчування Міністерства охорони здоров'я, що існують з 2013 року, це ніяк не допомагає.

За цими стандартами, один хворий у загальному відділенні, крім овочів, фруктів і круп, щодня має отримувати стакан кефіру, м’який сир, яловичини не менше 50 грамів, крім того передбачена птиця, риба і одне яйце. У національній службі здоров'я, що буде оплачувати послуги з 1 квітня наступного року, кажуть, що гроші на харчування закладені в тарифі за лікування в стаціонарі. Однак поки не прийнятий бюджет – назвати його не можуть. Кожна лікарня сама має прийняти рішення, чи дозволить цей тариф утримати харчоблок в лікарні, чи доведеться перейти на послуги підрядника.

Більше грошей отримають лише ті лікарні, де будуть мінімальні витрати на господарювання і максимально якісне лікування пацієнтів: "Заклади, які вибирають пацієнти, вони фінансово будуть вигравати. Вони будуть отримувати більше коштів в порівнянні з їхнім історичним фінансуванням з медичної субвенції". Поки що за 3 гривні 16 копійок більшість лікарень замість супів і каш, з переліку МОЗ, для пацієнтів можуть дозволити одне яйце. Однак доведеться його розділити на три частини, щоб вистачило на сніданок, обід і вечерю.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

Залиште свій коментар

Вибір редакції