В Одесі батьки 6-місячного немовляти звинуватили медиків у його смерті

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одесі батьки 6-місячного немовляти звинуватили медиків у його смерті

Фото: dai-zp.gov.ua

Рідні переконані, що лікарі недбало виконували свою роботу.

Батьки 6-місячний малюка, який помер в одеській лікарні, звинувачують медиків у недбалості. Вони вважають, що помилки припустилися лікарі закладу, де дитину намагалися реанімувати, або педіатр, яка вела хлопчика, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мати хлопчика не тямиться від горя – синочок був під постійним наглядом медиків, бо три місяці не набирав ваги.  Обстеження, аналізи та консультації ніякої патології так і не виявили, це підтверджують і лікарі. "Незважаючи на невелику вагу, самопочуття дитини – він був під спостереженням – не викликало абсолютно ніяких підозр", - каже директор Одеської дитячої міської поліклініки №6 Сергій Горіщак.

Шестимісячний малюк помер в Одесі: батьки підозрюють про лікарську недбалість

Шестимісячний малюк помер в Одесі: батьки підозрюють про лікарську недбалість

Наприкінці минулого тижня в дитини з’явилися ознаки кишкового розладу, педіатр скерувала до інфекційної лікарні. Але коли хлопчика туди привезли на швидкій, одразу ж забрали в реанімацію – його стан стрімко погіршувався. У підсумку дитина померла. "Проводилася синдромальна інтенсивна терапія. Все, що треба було, черговий лікар-реаніматолог і один, і наступний, який його змінив, робили. Якби він не був хворим протягом кількох місяців і набирав вагу, я думаю, що більше нічого не можу сказати", - пояснила головний лікар Одеської інфекційної лікарні Світлана Лаврюкова.

Родичі припускають, що причиною смерті малюка стала помилка медиків, які надавали йому екстрену допомогу в інфекційній лікарні, або педіатра, яка спостерігала за немовлям від народження. "Дитина померла від шоку. Їй влили багато ліків, його неправильно лікували. У висновку написали серцева недостатність – у педіатра дитина була здорова", - каже мати немовляти Тетяна Шматковська. Родичі наголошують, що в інфекційці їм не одразу надали медичні документи, тож підозрюють, що в історії хвороби могли щось виправляти. "Робили картку нам годину сорок – нам довелося викликати поліцію і вже зі слідчим ми отримали всі дані. Почалася суматора, ми поїхали до поліклініки, за реакцією в поліклініці і самого лікаря – десь вона розуміє, в чому було питання", - каже родич Микола Міцинський.

У поліклініці ж кажуть, що немовля вела лікар з 15-річним досвідом, до роботи котрої досі претензій не було. "Буде створено комісію, і навіть правоохоронні органи, і на даний момент судово-медична експертиза є тим третейським суддею, щоби всі ці факти прояснили ситуацію – на якому з етапів було втрачено час, чи був він втрачений", - каже директор Одеської дитячої міської поліклініки №6 Сергій Горіщак.

Довести провину чи зняти усі підозри з лікарів має судово-медична експертиза. На її проведенні наполягли батьки хлопчика. Поки що поліція  розслідує справу, як природню смерть, але після вердикту експертів її можуть перекваліфікувати.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація