Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліція вже розпочала кримінальне провадження.

Сьогодні близько сьомої ранку близько 70 чоловіків з приватної охоронної фірми з ломами та арматурою в руках увірвалися до санаторію "Лермонтовський" в Одесі. Вони захопили адміністративну будівлю та не пускали працівників на роботу.

Про це пише "Думская".

"Загарбниками керує представник державного підприємства (санаторій оскаржують один у одного Міністерство юстиції та "Укрпрофоздоровниця"), який стверджує, що вони діють законно. Але на сьогоднішній день є рішення, що набрало чинності, яке скасувало передачу здравниці Мін'юсту. Не маючи можливості зайти законним шляхом, державне підприємство здійснює злочин при потуранні поліції. Поліція тягне час", - сказав адвокат Ілля Халдана, який захищає інтереси чинної адміністрації "Лермонтовського".

У санаторії нині проходять лікування та реабілітацію 150 осіб, деякі після інсультів, інфарктів. Начмед санаторію Лариса Шульга розповіла, що співробітники змогли потрапити до здравниці, де лежать на стаціонарі 67 осіб, тільки після втручання начальника Одеської обласної поліції Дмитра Головіна.

Директор санаторію Дмитро Антипов розповів, що після самовільного захоплення будівлі молодики відключили "Лермонтовський" від електрики, повністю паралізувавши його роботу.

На місце прибуло чимало поліцейських. Після кількагодинних словесних перепалок, сутичок (до бійок не дійшло) молодиків вдалося вигнати із санаторію. Трьох із них затримали та посадили в автозак.

Поліція почала кримінальне провадження за фактом захоплення адміністративного корпусу, справу кваліфікували за статтею 356 Кримінального кодексу - "самоуправство".

Нині здравниця вже розблокована, загарбники пішли. Правоохоронці провели огляд приміщень і зафіксували завдані установі матеріальної шкоди - вибиті двері та замки.

"Поліція не втручається в господарський конфлікт, але в той же час не дасть порушувати громадський порядок і діяти нецивілізованими силовими методами кому б то не було", - заявив радник начальника ГУНП Руслан Форостяк.

Залиште свій коментар

Вибір редакції