В Одесі через загибель школяра у таборі на лікарів завели справу

Раніше фахівці Міністерства охорони здоров'я заявляли, що причиною смерті підлітка могла бути об'єднана вірусна інфекція - грип В і парагрип.

  Одеська прокуратура порушила кримінальну справу за неналежне виконання службових обов'язків медичними працівниками, що спричинило смерть 14-річного підлітка в дитячому центрі "Молода гвардія".

Нагадаємо, 20 грудня в Одеській міській інфекційній лікарні помер 14-річний школяр Віталій Танахійчук, який відпочивав у дитячому таборі.

Під час перебування у таборі хлопчик захворів, у нього піднялася температура, після чого його помістили в ізолятор, де чимось лікували. Проте врятувати дитину не вдалось. Однією з причин смерті назвали крововилив у шлунок.

Незабаром після трагедії фахівці Міністерства охорони здоров'я заявили, що причиною смерті підлітка могла бути об'єднана вірусна інфекція - грип В і парагрип.

Як повідомляють у Генпрокуратурі, справу згідно ч.2 ст.140 Кримінального кодексу України було порушено прокуратурою Суворовського району Одеси після проведення відповідної перевірки. Розпочато досудове слідство.

Читайте також:

У запорізькій школі помер 12-річний учень

На Рівненщині школяр помер після бійки

У Донецьку під час підтягувань на турніку помер 11-класник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: