В Одесі чоловік кремував тіло чужої дружини через помилку санітарки моргу

Працівники моргу припустились помилки через схожість прізвищ та однаковий вік померлих.

В Одесі санітарка моргу переплутала тіла і видала чужому чоловікові тіло не його дружини, а той його майже одразу кремував. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

По тіло померлої від пневмонії Нелі Байдюк її чоловік прийшов до лікарняного моргу. Але замість дружини там йому запропонували забрати тіло незнайомої жінки.

"І почали бігати - нема. І мовчать, нічого нам не говорять. Потім я йду до реєстратури - вона теж. Я кажу - дівчино, ви вирішуйте питання або ми зараз викличемо міліцію. Тоді вони забігали. Потім мене покликала завідуюча і каже: "Давайте якось це питання вирішимо". Я кажу - як? Ми це питання вирішимо, ви знайдіть тіло моєї дружини", - розповідає Віктор Шапка, чоловік померлої.

Отримати бодай якусь інформацію рідні намагалися зо дві години. В рідному селі в цей час чекали односельці, аби попрощатись.

"У сільраді я все зареєстрував. Як я поховаю порожню труну? Мене що, потім в тюрму посадять за це?", - каже Віктор Шапка.

Чоловік викликав поліцію. Лише після цього працівники моргу визнали - тіло його дружини віддали іншому чоловікові, а той уже встиг кремувати його.

Завідувачка моргу вже при поліцейських визнала: помилки припустились через схожість прізвищ - Булюк та Байдюк - та однаковий вік померлих.

Санітарка, що переплутала померлих, пояснює - чоловік, який забрав чуже тіло, ніби упізнав у жінці свою дружину.

"Його з вулиці прямо привела, щоб він подивився. Він подивився, і вони поїхали собі в крематорій і там це все швидко спалили. Він підійшов, розписався в журналі, все як годиться. Якби він сказав, що немає, ми б тут же поміняли і все", - каже вона.

Надвечір чоловіка, який забрав тіло не своєї дружини, родичі таки розшукали. Зараз два вдівця з'ясовують, чому сталася помилка. Із заявою про халатність працівників моргу родичі звернулись і у поліцію. Винним у такій плутанині може загрожувати до трьох років в'язниці.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

ВідеоВ одеському морзі санітарка переплутала двох покійниць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: