В Одесі доведений до відчаю офіцер прикував себе ланцюгами до КПП

Старший лейтенант Повітряних сил прикував себе до контрольно-перепускного пункту, щоб привернути увагу до проблем в українській армії.

В Одесі офіцер Повітряних сил прикував себе ланцюгом до контрольно-перепускного пункту військової частини. Таким чином молодий льотчик намагався привернути увагу до проблем армійської служби.

Зранку 29 березня старший лейтенант Андрій Сокура зачепив себе ланцюгом за віконні ґрати КПП. У руках - табличка з вимогою зупинити армійське беззаконня, і службову розправу. Через півгодини чоловіка забрали до військової комендатури.

За словами Сокура, на відчайдушний вчинок його штовхнули нестерпні умови служби і конфлікт з начальством. Офіцер показав документи - три роки бездоганної репутації та високі оцінки в картці військового. А от за останній рік одні "двійки", навіть із фізичної підготовки, хоча, за словами військового, він неодноразовий чемпіон України із карате. Друзі Андрія кажуть, його виживають, бо він не тримає язика за зубами.

Сокура стверджує, що у військовому гуртожитку узагалі жити неможливо, іще й із вагітною дружиною. Родина боїться, щоби гуртожиток не згорів, як нещодавно в сусідній частині.

"Командування частини у зв'язку з пожежею, яка була на Іванівському мосту, цілий місяць до нас їздили комісії, генерали з Вінниці, але за весь місяць не прийшов жоден електрик, щоб подивитися проводку", - каже Андрій.

Заступник командира повітряного командування "Південь" із виховної роботи Олег Кудренко у відповідь на закиди військового заявив, що той непорядний.

"Проблема в тому, що за 2010 рік він має негативні показники в підготовці, має порушення військової дисципліни, має деякі проблеми в службі. Хоча командування частини зробило все можливе, щоб надати йому можливість і служити, і житло надало", - заявив Кудренко.

Поспілкуватися з командиром Андрія і побачити на власні очі гуртожиток журналістів не пустили - черговий зачинив двері та відмовився доповісти керівництву.

Читайте також:

Українських солдатів годуватимуть за 8 гривень на день

Майже половина українців готова вийти на акції протесту

Українську армію накрила хвиля дідівщини

В Харкові у військовій частині повісився 18-річний призовник

ВідеоПрикутий захисник вітчизни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: